OM OSS

ARK-NET AS er et Kristiansandsbasert arkitektkontor med lang erfaring og gjennomføringsevne med alle prosjektskalaer og faser i forhold til utvikling,

byggeprosjekter, byutviklingsprosjekter, private så vel som offentlige.

Kontoret har også bred erfaring med mindre prosjekter som  boliger, hytter og innredningsprosjekter.

 

Kontoret er aktivt med i arkitektkonkurranser og har vært belønnet med flere førsteplasser.

 

I dag består kontoret av 11 dedikerte arkitekter, 1 bygningsingeniør og 1 teknisk tegner som har sitt arbeidssted i fantastiske lokaler på Fiskebrygga i Kristiansand.

VÅRT TEAM

SIV.ARK.MNAL

Erik Asbjørnsen

Erik Asbjørnsen

PARTNER OG

DAGLIG LEDER

epost: erik@ark-net.no

tlf: 917 81 840

CV: klikk her

Janicke Jebsen Vinje

Janicke Jebsen Vinje

SIV.ARK.MNAL

PARTNER

epost: janicke@ark-net.no

tlf: 975 71 114

CV: klikk her

espen sort hvitt.jpg
Jan Egil Løvdahl

Jan Egil Løvdahl

SIV.ARK.MNAL

tlf: 900 36 604

CV: klikk her

Espen E Erikstad

MASTER.ARCH.MNAL

PARTNER

Maren Spilling

Maren Spilling 

CAND.POLYT. ARCH.MNAL

epost: maren@ark-net.no

tlf: 971 48 525

CV: klikk her

Marie Hjerrild Smedemark

Marie Hjerrild Smedemark

MASTER.ARCH.

MNAL

Erling Egeland

Erling Egeland

BIM ANSVARLIG

John Arild Øyna

John Arild Øyna

SIV.ARK.MNAL

Maren Spilling

CAND.POLYT. ARCH

Maria Claire Hegaard-Pedersen

epost: maria.claire@ark-net.no

tlf: 471 63 114

CV: klikk her

Vetle.jpg

Vetle Fjeldal Martinsen

BYGNINGS-

INGENIØR

epost: vetle@ark-net.no

tlf: 464 41 956

CV:

Bernhard sort hvitt stort.jpg

Bernhard Linge Møller-Stray

MASTER.ARCH.

epost: bernhard@ark-net.no

tlf: 909 79 775

CV:

inger.jpg

Inger Hohlweg

CAND.POLYT.

ARCH

epost: inger@ark-net.no

tlf: 

CV:

20191026_220525.jpg

Fatima Darab Haji

BACHELOR

ARCH.

Trainee

Smilla

FULLTIDS KONTORHUND

Australien cobberdog

Bobby

FULLTIDS KONTORHUND

Golden Retriever

Johanna

DELTIDS

KONTORHUND

Golden Retriever

Stella

DELTIDS

KONTORHUND

Korthåret Vorsteh

Lava.JPG

Lava

VIKAR

KONTORHUND

Bichon Havanais

Sorry

VIKAR

KONTORHUND

Drever